O firmě

Společnost vznikla na základě požadavků a poptávce po komplexnějších dodávkách a realizacích staveb, neboť její zakladatelé si již před vznikem Stavebního centra vydobyli vysoké renomé svým profesionálním přístupem a maximálně kvalitním provedením hlavně zednických, obkladačských a tesařských prací. A ve stejném duchu se snažíme pokračovat i nadále pod novým názvem. Naší hlavní filozofií je vytvoření bydlení či pracovního prostředí dle představ zadavatele, a proto se snažíme o maximální spolupráci s ním. Jsme ochotni kdykoliv poradit, doporučit, sehnat, zajistit, ale chceme Vám zároveň nechat prostor pro Vaše, někdy i bláznivé nápady a přání, abyste si mohli na konci říci: „Ano, takto to je krásné, takto se zde budu cítit šťastně".

V sekci Realizace si můžete prohlédnout některé naše provedené práce, na přání jsme ochotni předložit ještě více fotografií, či po dohodě, s předchozím souhlasem majitele, si můžete prohlédnout naše realizace přímo „naživo".

Dalším nárůstem požadavků s možnosti poskytnou ještě komplexnější služby jsme v polovině roku 2011 zakoupili pásovou pilu CTR710M a v areálu naší firmy začala fungovat nová provozovna PILA Hlušice.

Zároveň s provozem pily jsme začali poskytovat mobilní služby naším novým kontejnerovým přepravníkem IVECO EUROCARGO s možností zapůjčení kontejneru. A tím rozšiřování nabídky služeb v roce 2011 neskončilo. V létě jsme zakoupili nový kolový bagr Caterpillar 422E, kterým jsme schopni provádět jakékoliv zemní a demoliční práce.

nu, snažíme se na současném stavebním trhu prosadit nejen vysokou kvalitou, ale nyní i maximálním rozsahem a komplexností našich služeb. Proto, zaujala-li Vás naše úvodní slova, pokračujte na další záložky, kde se dozvíte mnoho upřesňujících informací, či nás přímo kontaktujte.

Rychlý kontakt

Telefon

+420 603 221 853
+420 605 127 939

E-mail

kafka@kafkakohout.cz
kohout@kafkakohout.cz

Naše nejnovější realizace